Adó 1%   -  Humor   -  Állatbarát   -  Sci-Fi   -  Ketrecharc   -  Buli   -  Koktélok   -  +18   -  Ingyen weblap   -  Adó1.net   -  Adó 1%   -  1%infó

   
 Szia Idegen!· Regisztráció 2012. febr. 8., szerda - Aranka 

Bejelentkezés

E-mail:
Jelszó:

Regisztráció
Elfelejtettem a jelszavam

Összes tag: 5945
Legutóbbi tag: computeres2
Kedvencekhez ad!
Oldalajánló!

Szavazás

Tervez nyáron nyaralást?

belföldre
európába
tengerentúlra
egzotikus helyre
nem utazom

Rövid Hírek

Utazás & irodalom

Vegyes

Hasznos, érdekes / fontos

Kultúrális ajánlatok

Fesztivál, koncert

Programajánló

Mikor utazzunk és hova?

Itt a tavasz, vége a lustaságnak

Aktuális ajánlat!

«Előző cikk |Véletlen cikk| Következő cikk»
Dátum: 2006. máj. 10., szerda - 15:52, Módosítva: 2006. máj. 10., szerda - 16:39
Szerkesztette: admin
Share/Bookmark

  nyomtat

Mindenki ismeri a tél elmúltával jelentkező fáradtság érzetét. Nagy alvásigény, kiszáradt bőr, lapos, fénytelen haj.

Itt az ideje tehát, hogy mindennek véget vessünk!

Szabaduljunk meg a szervezetünkben felgyülemlett salakanyagoktól, járassuk be újra izmainkat, egyszerűen rázzuk fel magunkat!

Kiváló lehetőség nyílik minderre Zalakaros és egyben Magyarország igazi Spa szállodájában, a széles körben ismert és elismert Hotel Karos Spa****superior-ban.

A hotel a 221 szobájával a vendégek minden szállásigényét kielégíti, hiszen szobakategóriái a Spa superior kétágyas szobáktól, a Spa superior családi szobákon át egészen a Spa senior lakosztályokig terjednek.

A szolgáltatáskínálat tavaly márciusától Spa superior apartszobákkal bővült, amelyekben a vendégek a saját fürdőszobájukban vehetnek termálvizes fürdőt, hiszen a szálloda területén feltörő, minősített gyógyhatású termálvíz ezekbe a szobatípusokba bevezetésre került.

A teljes kikapcsolódást, felfrissülést azonban a szálloda 4000m2-en elterülő welness világa teszi teljessé, ahol a terápiás-, fitness- valamint wellness - szolgáltatásokon kívül igazi spa – szolgáltatásokat is igénybe vehetnek a vendégek. Testünk további kényeztetését a szálloda „vizi paradicsomának” különböző medencéiben, valamint a szauna-sziget legkülönbözőbb helységeiben fokozhatjuk tovább.

Egy kis úszás a sportmedence frissítő vizében, kellemes masszázs az élménymedence masszsázs fúvókái által, egy kis pezsgés a pezsgőfürdő habjaiban, majd jóleső izzadás a szálloda profi szaunájában – a szaunázás kátéjának megfelelően -, végül pedig egy kis hidegvizes mártózás a merülő medencében, s mintha kicserélték volna az embert!
Akik persze éreznek magukban még egy kis felesleges energiát, azok ezt távol-keleti mozgásgyakorlatok, csoportos szabadtéri- és teremgimnasztika, valamint aquagimnasztika keretein belül vezethetik le, akik pedig inkább egy kis pihentető testkezelésre, masszázsra vagy csupán még további kényeztetésre vágynak, megtehetik a szálloda „Alma” Spa – Wellness Világában.

S hogy mi rejtőzik a tégelyben? Luxuskategóriájú francia, angol Shoty’s, Elemis és Thalgo termékekkel kényeztetik a vendéget. A kínálati paletta lávaköves, valamint Ma-uri masszázzsal gyarapodott, hogy mindenki megtalálja a leginkább hozzá passzoló kezelést.

A szálloda széles körű szolgáltatáskínálatával, varázslatos akcióival és ajánlataival, valamint a tavasz beköszöntével színesebbnél színesebb programokkal kicsiket és nagyokat, kis- egy nagycsaládokat, párokat és szingliket egyaránt elkápráztat.

Keresse akcióinkat honlapunkon: www.karos-spa.com .


A rovat további cikkei

» Nyaralás 2008 - hol fogunk nyaralni és mennyiért 2008-ban?
» Repülővel olcsón? - Az utazunk.com utazási tippjei
» Mozgáskorlátozott utasok a repülőgépen
» Családbarát repülés
» Bulgária utazás - Nyaralás 2008
» Nyári gyerektáborokon 2008-ban is a CSEMETE Egyesületnél!
» Zalakaroson a Hotel Venus ideális hely a pihenésre
» Itt a tavasz, vége a lustaságnak

Hozzászólások:

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. A bejelentkezéshez regisztrálnod kell magad, amit itt tehetsz meg.

Képajánlat

Mexico, Mexico city
Mexico, Mexico city